slika3 slo

Naša ekipa

Ekipo sodelavcev NP Consulting sestavljajo odlični in izkušeni strokovnjaki z različnih ekspertnih področij. Naši sodelavci so pravniki, finančni in ekonomski strokovnjaki, pogajalci, ugledne odvetniške pisarne, strokovnjaki za izvajanje skrbnih pregledov in vrednotenje podjetij, ter komuniciranje in odnose z javnostmi. Našo ekipo odlikuje:

- ekspertna znanja in izkušnje
- odlično poznavanje zakonodaje, gospodarskega in širšega družbeno - političnega okolja v Sloveniji
- zaupanje in zanesljivost
- prilagodljivost in učinkovitost
- ciljna usmerjenost
- zavzetost in motivacija za odlično opravljeno delo

Poslovni izzivi naših naročnikov nas navdihujejo in motivirajo. Zanje iščemo najoptimalnejše, najbolj smiselne in realno izvedljive rešitve za doseganje njihovih poslovnih ciljev.